top of page
  • Writer's pictureReTi

Kui palju aega tuleks võtta täiusliku pulma planeerimiseks?

Väiksed tüdrukud unistavad juba üsna varakult oma õige printsi leidmisest. Vanemaks saades hakkab iga neiu vaikselt unistama ka valgest kleidist ja ühest kõige ilusamast päevast oma elus - TÄIUSLIKUST pulmapäevast. On ju imeline unistada filmis nähtud perfektsest pulmast, kus iga detail on viimseni paigas.

Unistus

Pane nüüd silmad kinni ja kujutle, kus iga sats Su kleidil on täpselt Sinu jaoks paika sätitud. Kujutle, kuidas Sa oma kõige kaunimas kleidis astud säravana, kindlal ja põhjusega valitud kuupäeval, peigmehe suunas. Pärast tseremooniat sisened Sa oma unistuste peopaika, kus iga õieke, kaunistus ja küünal on sätitud täpselt õige koha peale. Kujutle, kuidas Sa seal kaunis tantsusaalis tantsid oma avavalssi unelmate printsiga. Muusikat mängib muidugi kõige mõnusam bänd ja tantsuks kõlavad just Sinu lemmiklood. Sinu lemmikfotograaf jäädvustab Sinu unelmate päevast kõige ilusamad pildid ning videograaf silmi märjaks võtva video. Peolaual on iga hõrgutis ja maiustus just Sinu soovide järgi valmistatud.

On ju I-M-E-L-I-N-E? Ja see kõik on PÄRISELT ka võimalik!


Neiu unistus

Aga... nüüd pane silmad uuesti kinni ja kujutle, kuidas Sa saad oma esimese eitava vastuse, sest väljavalitud peopaik on juba Sinu lemmikkuupäevaks broneeritud. Kujutle, kuidas Sa ei saa ka oma unistuste kleiti, sest õmblejal pole selle tegemiseks enam aega. Või et Su lemmikfotograaf on juba broneeritud. Kujutle, kuidas Sulle tuleb eitav vastus tabava silmaga videograafilt, sest ka Tema on juba keegi teine endale napsanud. See on ju südantmurdev ja tõeliselt stressi tekitav! Sellisel hetkel tundub, et kogu maailm laguneb koost. Ja kõik selle pärast, et Sa mõtlesid, et pulmade planeerimisega on aega küll ja veel.

Selleks aga, et saada oma täiuslik unistuste pulmapäev, tuleb selle planeerimisega võimalikult vara pihta hakata. Meie, oma kogemuste põhjal soovitame, et võiksid tegutsema hakata vähemalt aasta enne väljavalitud kuupäeva. Veel parem oleks algust teha isegi poolteist aastat varem. Esimese hooga tundub see aeg hirmsalt pikk, aga tegelikult läheb väga-väga kiiresti. Mida rohkem Sa oma imeilusa päeva planeerimiseks aega võtad, seda rohkem võid kindel olla, et just Sina saad oma unistuste päevaks oma lemmiku peopaiga, fotograafi ja kõik muu pulmade juurde kuuluva.

Kindlasti on natuke hirmutav nii pikalt ette mõelda, sest me ju ei tea, mis selle aja jooksul juhtuda võib. Samas aga ei saa  nii mõeldes oma unistuste elu elada. Unistada tuleb ju suurelt ja seda ka pulmade puhul!

Abielusõrmus

On imeline, kui Sa saad oma kaunimal päeva astuda oma unistuste pulma särava ja õnnelikuna. Selleks tuleb võtta aga aega, et iga detail ja sitsike-satsike saaks olla just nii nagu Sina oled soovinud ja unistanud. Loomulikult saab ka ühe imeilusa pulma planeerida lühema ajaga, aga siis tuleb olla valmis suurteks kompromissideks, paljudeks äraütlemisteks ja sellega kaasnevaks stressiks. Aga seda Sa ju ei soovi! Sinu sooviks on kindlasti just see imekaunis pidu, kõige sellega, millest Sa juba noore neiuna unistasid.


Ja selleks, et Sina ei peaks oma aega jagama pulmade planeerimise, kodu- ja tööasjade, laste ja tulevase abikaasa vahel, tuleme meie Sulle hea meelega appi. Me tuleme ja aitame korraldada Sinu unistuste põhjal Sinu unistuse päeva, kus iga pisimgi detail on suure hoole ja armastusega paika sätitud. 

Julge unistada suurelt ja säravalt ning lase teistel tegeleda kõiksuguste närvesöövate planeeringutega, et Sa ise saaksid oma imelisel päeval olla puhanud, ning astuda oma tulevase abikaasaga kallite sõprade ja sugulaste ette stressivabalt ja koos nendega kogu pulma ilu nautida!  

Alati Sinuga,

Sinu ReTi ❤

Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page