top of page
  • Writer's pictureReTi

Milleks peokorraldajad?


Kindlasti on paljudel tekkinud küsimus, milleks peokorraldajad? Olen paljude pidudega otsast lõpuni seotud olnud, mistõttu panen siia mõned mõtted kirja, miks on ürituste professionaalsed planeerijad hea valik :)


1. AEG

Me hoiame kokku Teie aega, kuna meie andmebaasides on küllaldaselt kontakte koos baashindadega, mis teeb valimise palju lihtsamaks. Te ei pea kõiki peopaiku läbi käima, Te ei pea igat toitu maitsma, Te ei pea kõikidele pulmaisadele/õhtujuhtidele, fotograafidele, bändidele, DJdele jne kirjutama või helistama. Piisab, kui tulete meie juurde ja räägite, millised ideed, soovid ja unistused Teil on.


2. ÜHTNE STIIL

Üritust planeerides on vaja koos tööle panna erinevad inimesed, kaunistada ja dekoreerida, riided või kostüümid valida. See on üsna suur väljakutse inimesele, kes teeb seda esimest korda ja tulemus ei pruugi olla selline, mida oodatakse. Peokorraldajal on aga kogemused ning ta oskab näha, mismoodi kõik kokku sobiks ja Teie unistusest saaks reaalne kaunis üritus.

Peol on tavaliselt palju erinevaid töötajaid - õhtujuht, fotograaf, muusikud... Meie soovime, et nad töötaksid ühtse meeskonnana. Kas Teie, kui peostaarid, sooviksite olla nende tööandja ja vaadata, et kõik kulgeks ootustele vastavalt või soovite muretult oma päeva nautida ja pidutseda? Ürituskorraldajad on reeglina peol kohal ja teevad Teie ürituse imeliselt nauditavaks!


3. EELARVE

Ja nüüd raha juurde :) Kõige lihtsam viis oma kulutusi kontrolli all hoida on teha lihtne tabel, kus välja kirjutatud, kuhu ja kui palju plaanite kulutada. Aga kuidas püsida selle piires? Peo- ja pulmakorraldajate kõige tähtsamaks mõõdupuuks on tellija eelarve, millest lähtuvalt hakatakse kogu plaani koostama. Tänu meie teadmistele ning olemasolevatele kontaktidele, on meil tunduvalt lihtsam leida Teile sobilikud kohad ja inimesed ning reeglina just selle summa ulatuses, mis planeeritud. Ühe näitena: sageli on nii, et plaanitakse ise dekoreerida ja kulutatakse üpris suuri summasid asjadele, mida hiljem vajagi pole. Samas oleks sellise summa eest saanud juba tasemel dekoraatori, kes kõik valmis sätib ning hiljem ka ära koristab. Lihtne teadmine :)

Kindlasti on peokorraldaja kaasamine kokkuhoid nii rahalises mõttes kui ka ajakulus.Peo- ja pulmakorraldajatena oskame kõik inimesed omavahel koos töötama panna nii, et peost tekib ühtne tervik ja kõik toimib suurepäraselt. Hoiame kokku nii aega kui raha. Põhjalik eeltöö tagab suurepärase atmosfääri ning peostaarid saavad oma kaunist päeva mõnuga nautida.

Kui endiselt kahtled, küsi meilt konsultatsiooni!

Aitame hea meelega :)


Peokorraldaja mõisasSinu ReTi

Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page