top of page
  • Writer's pictureReTi

Miks ma armastan pulmakorraldust...


Pulmad Koluvere lossis


Pulmade planeerimine on ju tegelikult lihtne. Broneerid endale sobiva koha, leiad kõige fantastilisema pulmaisa, kutsud õiged muusikud ja cateringi, fotograafi, videograafi. Otsid sobilikud lilled ning floristi või dekoraatori. Peopaiga kujundusel lähtud Pinterestis leiduvatest fotodest, tellid dekoratsioonid Aliexpressist või eBayst ning pidu on justkui organiseeritud. Aga… Siis tekivad mõtted, et kas kõik ikka toimib sujuvalt ning kui palju tegelikult on pruutpaaril endal aega kõike seda korraldada.
Mäletan minu enda pulmapeo hommikut, kui katsime lauda ja dekoreerisime peopaika. Minu kallis ämm ütles, et tegelikult peaksime me kõik olema hoopis juuksuris või maniküüris või lihtsalt nautima hommikut, mitte tormama kiirustades ringi. Mul on siiani kahju, et kaasasin kogu perekonna korraldusse ja ei lasknud neil tervet pulmapäeva lihtsalt nautida. Kuigi pidu sai ilus ja kõik jäid lõpuks rahule. 

Aga see ei ole ainuke põhjus, miks ma pulmakorraldust naudin. Pulmad Vidrike Pukemajas

Igas pulmapäevas võib olla palju väikseid negatiivseid detaile, mis pruutpaarini jõudes nende tuju ja meeleolu rikuksid. Võib juhtuda, et tuul ajab mõne lilleseade ümber, kleidi lukk läheb katki, peigmehe lips ununeb maha, mõni külalistest eksib ära jne, jne. Pulmakorraldaja või koordinaator on selleks alati valmistunud ja leiab kiired lahendused. Läbi selliste pisiapsude või suuremate probleemide sujuva lahendamise jõuab pulmapidu lõpuks kulminatsioonini, mida nii pruutpaar kui külalised naudivad. Ja on ülimalt rahuldustpakkuv, kui peo staarid juhtunud ebakõlasid isegi aimata ei oska ning naudivad oma päeva algusest lõpuni.

Pulmad kodus Foto: Erly Raudnõmm
See ongi see väike pulmaime, mida ma armastan - rahulolev ja armastav pruutpaar, kes sel imelisel päeval koos oma uut elu alustavad. 
Kauneid päevi Teile,

ReTi pulmakorraldaja, dekoraator ja florist Tiiu


Sinu ReTi ❤

Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page