top of page
  • Writer's pictureReTi

Mida kinkida kallile emale?


Emadepäev

Kindlasti oled enne emadepäeva mõelnud, mida võiks oma emale kinkida? Ema on Sinuga olnud, Sulle andnud, Sind rõõmustanud, Sinuga kurvastanud, Sind naerma ajanud, Sind nutmas näinud ja kindlasti on neid emotsioone veel palju! Aga me kõik hoolime oma emast ja soovime talle kõike paremat. Aga ikkagi, milline oleks kõige imelisem kingitus? Panen siia mõned mõtted, millest mulle, kui emale, jääks kõige parem mälestus.


Kingi emotsiooni - mis su emale kõige rohkem sümpatiseeriks?

Kas kino, teater, mõni näitus, hea söök või fotoseanss kõige pöörasemates situatsioonides? Aga teosta see üritus ja kutsu oma ema kokkulepitud salajasse paika. Anna teada vaid, kuidas ta oma väljanägemist sättima peab. Näiteks juuksurisse võiks minna otse hommikumantlis ;) See üllatusmoment on parim kingitus ja tekitab mõnusat ootusärevust - justkui oleks taas jõulud ja oodata on jõulumeest! Usun, et Sinu Ema unistused väärivad teostamist just sellel päeval!


Kaunid lilled

Õiteilu

Kui Su Ema armastab lilli, siis ideaalne on kinkida mõni imeline suvelilleampel, mis rõdu või aeda kaunistaks. Kui tal sellist võimalus pole, siis võid viia talle viia mõne potilille, mis eluruumi kaunistab: kauni orhidee või hoopis imelise õhkupuhastava rohelise toataime. Kindlasti usalda ennast ja mõtle, millise taime üle võiks Sinu Emal kõige suurem rõõm olla. Ja kui sa ise kohale minna ei saa, kasuta kullerteenust - neid võimalusi on tänases hetkes väga palju!


Magusat armastavale emale

Emadepäeva tort

Võid ise koogi või tordi valmis meisterdada. Tee ka sellest mõnus koosviibimine. Kooki on võimalik meisterdada koos Emaga ja ühtlasi tuletada lapsepõlve meelde! Torti on võimalik süüa imelisel piknikul, kuhu võid kutsuda fotograafi ja jäädvustada kaunid kevadised perepildid. Ka ameerikalik tordisõda on omal kohal, kui su Ema on ülemeelikult vallatu. Oi... tordi ja koogi võimalustel pole piire!
Muidugi on ka kaubandusest võimalik osta erinevaid tooteid, mis algavad sõnaga - EMA! Usun, et tunned oma Ema nii palju, et tead, mida ta armastab. Leia üks hetk, et mõelda ja siis üks hetk, et olla ja nautida koos oma Emaga! Tegelikult on lapsed emale kõige kallimad ja lihtne päev, mis on pühendatud talle on ka niisama mõnus, ilma igasuguste kingitusteta :) Unista, looda ja kingi emotsioone ning lihtsalt armasta!!!


Unistuste üritusi Teile emadepäevaks!


Päikest!


Sinu ReTi


Comentarios


Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page