top of page
  • Writer's pictureReTi

Maikuu pulmalilled.


Milliseid lilli valida, kui abiellud mais? Kindlasti oled sellele mõelnud! Palju sõltub muidugi sellest, millises stiilis ja kohas oma elu tähtsaimat sündmust planeerid, kuid floristi ja dekoraatorina on mul sulle mõned soovitused siiski. Eelkõige võiks kasutada neid lilli ja värvitoone, mida loodusestki samal ajal leida võid. Aga keri allapoole ja leiad minu väljavalitud lilleõite lühikirjeldused ning portreefotod!


Tüdruk piibelehtedega
Piibelehed

Piibelehed


on lihtsalt imeliselt õrnad ja kaunid. Imehästi sobivad romantilise kimbu loomiseks nii mõisa- kui talupulmaks. Maikellukestest saab kauni pruudikimbu, mis ei vajagi rohkem lisandeid.
Freesiad

Freesiad pruudikimpu
Imelised freesiad

on samuti kevade lemmikud ja kaunistavad sinu imelist päeva võluvalt. Freesiaid leidub mitmetes pastelsetes toonides ning sobivad erinevates stiilides pulmadeks: boho, klassikaline ja romantiline stiil.


Tulikad

Trendikas tulikas

on imeliselt lilled, mida paljud ei oska leida või ei tunne, kuid nende õied on imekaunid ja sobivad näiteks boho pruudikimpudesse fantastiliselt. Sobivad kaunistama ka modernset pulmapidu.

David Austin´i roosid

Romantilised roosid

Inglismaa sordiaretusest, mis on ääretult romantilise õiekujuga ning kindlasti sobivad ka maikuu pruuti kaunistama. Nii klassikalises, romantilises kui boho-stiilis pulmas ideaalne kaaslane ja veel soovitaksin maikuus kasutada just pastelseid, valgeid ja kollaseid toone.


Inkaliiliad

Inkaliiliad pruudikimpu
Inkaliiliad

sobivad igal aasta-ajal ning pärinevad inkade maalt ehk siis oleks võimalik neid nimetada ka Peruu liiliateks. Tunduvad väga lihtsad, kuid on äärmiselt eksootilise välimusega. Olenemata nende õrnast õiest, on võimalik neist teha ka pruutneitsitele kaneid peaehteid.Sidrunmürti

Harilik sidrunmürt pulmapeole
Mõnus sidrunmürt

kasutatakse peamiselt kimpudes lisamaterjalina, kuid sarnaselt kipslillele saab selle imelistest okstest kaunilt boheemlaslikult või maalähedase pruudikimbu.

Vanda

Vanda ja toomingas
Kuninglik orhidee - vanda

Imeliselt eksootiline orhideeõis, mis väga kaunilt kokku kõlab kodumaise toomingaga. Tõeliselt ekslusiivsele pruudile!


Loodan, et panin siia kokku huvitava valiku pulmalilledest, mida kasutada. Lisaks saad maikuus kasutada ka imeliselt õitsevaid õunapuu- ja kirsioks.

Kui sa oma lemmikut siit ei leidnud, siis ära heida meelt. Kaunista oma pulmapidu oma lemmikutega ning usalda ennast ja oma floristi!

Kui soovid konsulteerida meie floristiga, võta julgelt ühendust!Imelist unistamist ja kaunist planeerimist!


Sinu ReTi
Bình luận


Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page