top of page
  • Writer's pictureReTi

Kas pulmakorraldajad on raharöövlid?


Pulmakorraldaja abiline


Oleme kuulnud arvamusi, et pulmakorraldajad on raharöövlid...

Tegelikult on aga hoopis vastupidi! Lisaks on pulmakorraldajatest ja -koordinaatoritest pulmade eel ja ajal väga palju kasu.


Tihtipeale pakuvad pulmakorraldajad ka lisaväärtusi. Näiteks meilt saab koos korraldusega samaaegselt tellida florist-dekoraatori ja soovi korral ka pulmaisa ning fotograafi. Sellega säästate kindlasti raha, kuna mitut teenusepakkujat eraldi tellida on ilmselgelt kallim. Kui soovitakse lisateenused tellida mujalt ning lisaks, siis aitab pulmakorraldaja pruutpaaril vastavalt määratud eelarvele leida just neile sobivad inimesed, kellega pulm briljantselt sujuks.

Pulmafotograaf


Lisaks on pulmakorraldajatel varuks häid kontakte ning koostööpartnereid, kes pakuvad koostöö korras soodsamat teenust, kui neilt otse ostes. Kõigi pulmakorraldajate suurimaks sooviks on just hoida pruutpaari pulmaeelarve kontrolli all.


Kui otsustate korraldaja kasuks, siis tema teeb Teie eest kõik need stressirikkad pakkumiste päringud ning eelvestlused erinevate teenusepakkujatega, et pruutpaaril oleks lihtsam valikuid teha. Sellega jääb Teil endal ära see kõige suurem peavalu, mis korraldusega kaasneb. Loomulikult jääb pruudile ja peigmehele viimane sõna. Ilma asju läbi arutamata, pulmakorraldaja ise ühtegi otsust vastu ei võta.


Nii saab pruutpaar ka pulmapäevale eelneval ajal olla rõõmsam ning optimistlikum, mitte isekorraldamisest kurnatud ja stressist vaevatud. 😘


Pulmakorraldaja on parim sõber

Ka pulmapäeval on pulmakorraldajatest (või ka pulmakoordinaatoritest) suur abi. Nad on pruutpaarile varahommikust hilisõhtuni abiks kõiges, mis päeva jooksul ette võib tulla. Näiteks hoiavad nad ajagraafikul silma peal ja vaatavad, et enne pulma algust oleks kõik detailid viimseni paigas just nii nagu kokkulepitud. Nad aitavad lahendada kõik teele sattuvad vingerpussid, millest Teie vähemalt sel päeval teada ei saagi ning koos oma kaasaskantava salakohvriga (sisaldab kõike vajalikku, mis ühes pulmas vussiminemise korral vaja võib minna) on valmis iga hinna eest päästma kõigi pruutpaaride pulmapäeva!


Pingevaba pulmakorraldust soovides,


Sinu ReTi ❤


Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page