top of page
  • Writer's pictureReTi

Juunikuu pulmaõied.

Oled mõelnud, millised dekoratsioonid ning lilled võiksid kaunistada esimese suvekuu pulmapidu? Juuni on imeliselt kaunis ning meie loodus on puhkenud õide. Inspiratsiooni leiab kõikjalt, kui oskad vaadata!

Aga kui ikka tundub, et pole õiget lahendust leidnud, vaata järgnevaid lillesoovitusi:


tüdruk sirelipõõsas, sirel, lõpupidu
Kas see ongi sirel?

Sirel

on lõhnav juunikuu kaunitar, mida sobib ideaalselt kasutada küünipulmades. Pruudikimbus kasutamine on pigem keeruline, kuid peopaiga dekoreerimisel võrratu. Sirelil on ka väga palju sorte ja värve valgest tumevioletseni.
Pojengid pulmadeks

Pojengid -

õnne ja armastuse lilled, mida on kasvatatud juba vanades taluaedades. Nende õied on suured, lõhnavad ning ka värvuseid ja sorte on külluses. Sobivad imeliselt boheemlaslikesse kimpudesse ning lauaseadetesse.Tokkroos

on taluaedade hurmur ning võimaldab kasutamist erilisemates boho kimpudes. Imeliste õitega oskuslikult mängides on võimalik luua küünipulmades kauneid temaatilisi seadeid.
Hortensia pulmade trendilill

Hortensia

on glamuurne ja suursuguse pulmalill. Värve ning õiekujusid, mida kasutada on valgest rohelisteni. Kui sinu teemaks on roosa ja romantiline, on sellel lillel sulle palju pakkuda. Kuid samas leidub ka rohelisi sorte, mida saavad kasutada kõik roheluse nautlejad. Sobib väga paljudesse stiilidesse ning on kindlasti tänase päeva trendilill.


Roosades toonides pruudikimp

Ja ikka roosid,

igas kujus ja õievärvis. Juunikuu armastab romantilisi õiekujusid ning roosasid, lillasid ja pastelsed värvitoone. Kasuta julgelt ja usalda oma maitset. Leia oma sõnajalaõis ning naudi tulemust!

Kui tunned, et soovid, kellegi objektiivset arvamust, ära kõhkle ja võta meie floristiga ühendust SIIT!
Soovin kõigile fantastilist suve algust ning mõnusat planeerimist!

Säravaid naeratusi igasse päeva!


Sinu ReTi


Pulmakorraldaja pulmade organiseerimine

bottom of page