top of page

Jõuluvõlumaa

SIIN ON ALATI JÕULUD!!!

Mis Sind Jõuluvõlumaal ootab?

Jõuluvana Sven

Jõulumees Sven

Ho-ho-hoo,

armas Jõuluvana sõbrake!

Nii tore, et oled jõudnud siia maagilisele Jõuluvõlumaa lehele. Ütleme kohe ära, et üks mis kindel... siin lehel on aastaringselt JÕULUD!

Kutsumegi Sind meie vahvale võlumaa seiklusele. Vaata julgelt ja uudistavalt ringi. Lase jõulurõõmul tungida oma põue. Ning kui Sul tekib väiksemgi küsimus, siis päkapikkude meilikast on kirjadele alati avatud.

Nagu juba enne sai mainitud, siis Jõuluvõlumaal on alati (ja me mõtleme tõesti a-la-ti!) JÕULUD.

Võlumaalt leiad Sa näiteks kontakti Jõuluvana tellimiseks. Ning nagu ühele võlumaale kohane, siis on see kogu aeg muutumises. Just! Lugesid õigesti! Kuna jõulumaagia pulbitseb siin aastaringselt ning ajab lausa üle ääre, siis ühel hetkel leiad võlumaalt kingiideesid, teisel hetkel aga hoopiski vahvaid jõulusalme. Mmmm... ja kindlasti ei puudu siit ägedad mänguideed ning erinevad kodukaunistamise mõtteid.

Seikle siin lehel mõnusa jõuluootuse saatel ringi, pista võlumaalt tükike jõulumaagiat omale põue ja lase sellel end igapäevaselt kanda.

Armas külastaja, muhedalt maagilist seiklust Sulle Jõuluvõlumaal!

PB070117.jpg
Christmas Decorations

Jõulumees 

Jõulumees elab kaugel põhjas, maagilisel Jõuluvõlumaal. Seal on alati pisut piparkookide lõhna, salajase retseptiga jõulukakao maitset ning saladuslikku maagiat. 

Jõulumees armastab üle kõige loodust, ta veedab väga suure osa oma ajast koos päkapikkudega müstilises metsas. Talle meeldib sõita saaniga, mida veavad loomulikult põhjapõdrad. Kas teadsid, et ühel neist, hakkab jõulude lähenedes nina punaselt särama? Vahel sõidab jõulumees ka suuskadega ning võimalusel ka paadi või lausa oma isikliku lendava saaniga. Suvel meeldib talle korjata erinevaid marju, mida tema imelises metsas on päris palju. 

Kas Te teate kui palju hobisid on sellel mehel? Ei tea? Aga ma pajatan teile - Jõuluvana hobide hulka kuuluvad: arheoloogia, astronoomia, lumememme ehitamine, lõkke ääres istumine, kalastamine, suusatamine, virmaliste vaatlemine ja kakao limpsimine. Samuti armastab te oma tugitoolis tukastada. Kuid kõige rohkem meeldib talle lugeda kõiki neid imelisi kirju, mida nii väiksed kui suured talle kirjutavad.

Aga kui vana on Jõulumees? Küsi tema saaniluba, kui ta sind külastab - seal on see kirjas!

PÄkapikk.jpg

Jõulumehe sõbrad

Päkapikud on Jõulumehe kõige lähedasemad abilised, kes aitavad jõuludeks ettevalmistusi teha, pakkides ja valmistades suurepäraseid kingitusi. Samuti meenutavad Päkapikud lastele, et nad oleks tublid ja mängulised. Lisaks hoolitsevad Päkad nad selle eest, et Jõulumees regulaarselt mõnusalt kuuma kakaod jooks. 

Põhjapõdrad kakaost ei hooli, kuid neil on väga oluline ülesanne Jõulumehe abistamisel - nad peavad hoolitsema selle eest, et ta jõuluõhtul kõikide laste juurde jõuaks.

Lisaks Jõuluvanale on Jõuluvõlumaal veel üks tähtis inimene ja selleks on Jõulumemm. Ta on alati kõigile abiks ja toeks ning aitab ka kirjadele vastata.

Kas sa teadsid, et Jõulumees peab oma headeks sõpradeks ka kõiki neid, kes armastavad jõule, jõululugusid ja usuvad nii temasse kui jõuludesse. Jah, seega oled ka Sina tema sõber!

Heade Laste Nimekiri

päkapikk.jpg

Kui jõulud lähenevad, ilmad muutuvad külmemaks ja ööd pimedamaks, hakkavad nii väiksed kui suured mõtlema, kas nad on olnud piisavalt head, näinud võimalusi teisi aidata ja kaasa tunda kui vaja. Hea, et Jõuluvana armsatel abilistel, päkapikkudel kõik meeles ning kirjas... 

Õnneks on jõuluvana kõige leebem ning parima huumorimeelega mees maailmas! Kui Sa oled natukenegi proovinud olla parem, siis on Sinu nimi kindlasti Heade Laste Nimekirjas.

Jõuluvõlumaa kuulub lastele, kes naeravad nakatavalt ja on väga õnnelikud!

Jõulumemme kirjakast

bottom of page